Strona główna » Uniwersalne mierniki cyfrowe oraz cęgowe firmy HOGERT
Kategorie
Producenci
Kontakt
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rolmet s.c. Wanda i Jan Habryka
  ul. Mikołowska 38
  41-400 Mysłowice
  NIP: 222-000-92-86

 • E-mail:sklep@e-rolmet.pl
 • Telefon32 223 55 26
  502 743 976
 • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9:00 -16:00 sobota 9:00 - 13:00
Rzetelna Firma
alt
Sklep prokonsumencki
Łatwe płatności
alt
Nasze nowości

Uniwersalne mierniki cyfrowe oraz cęgowe firmy HOGERT

Data dodania: 06-12-2020 W ostatnich tygodniach oferta marki została wzbogacona o uniwersalne mierniki cyfrowe wykorzystywane do diagnostyki i wykrywania wadliwych komponentów instalacji elektrycznych, a także mierniki wyposażone w cęgi pomiarowe pozwalające mierzyć metodą indukcyjną natężenie prądu przemiennego w pojedynczym przewodzie. Mierniki stosowane są przeważnie w branży motoryzacyjnej, elektrycznej i instalatorskiej.

alt

Pośród nowych urządzeń znajdziemy uniwersalne mierniki cyfrowe, oznaczone indeksami HT1E600, HT1E602, HT1E603 oraz HT1E604, a także mierniki cęgowe HT1E620 oraz HT1E621.

Mierniki, w zależności od modelu, posiadają następujące funkcje:
 
TRUE RMS - umożliwia pomiar prądu i napięcia przemiennego, precyzyjne wyznaczenie wartości skutecznej prądu zarówno w przypadku altprzebiegów sinusoidalnych, jak i odkształconych;
NCV - pozwala na bezdotykowe wykrywanie prądu w przewodach;
VFC - pomiar prądu i napięcia zmiennego o zmiennej częstotliwości;
DATA HOLD - umożliwia zachowanie na wyświetlaczu aktualnie mierzonej wartości; LIVE – pomiar fazy przewodu / wykrywa prąd przemienny w przewodzie;
RANGE - wybór pomiędzy automatycznym a ręcznym ustawieniem zakresu pracy;
RELATIVE - pomiar wartości względnej;
MIN/MAX - rejestracja wartości minimalnej oraz maksymalnej;
LOW Z - tryb pomiaru napięcia przy niskiej impedancji.
Szybkie i łatwe pomiary zapewnia występująca w urządzeniu HT1E601 technologia SMART - miernik sam rozpoznaje i dostosowuje parametry pomiaru napięcia stałego i przemiennego, testu diody czy oporności.
 
Z tyłu obudowy każdego miernika cyfrowego znajduje się podpórka do ustawienia urządzenia w pozycji ułatwiającej odczyt danych na wyświetlaczu oraz specjalne uchwyty do przyczepienia przewodów oraz uchwyt do zawieszenia na ścianie. Dodatkowo miernik HT1E604 posiada taśmę z 2 bardzo mocnymi magnesami umożliwiającymi przyczepienie urządzenia do maski samochodu czy szafki narzędziowej.
Mierniki cyfrowe umożliwiają pomiar przewodów o maksymalnej średnicy 18 mm (HT1E620) i 20 mm (HT1E621). W zestawie każdego urządzenia znajdują się przewody pomiarowe. Cała gama mierników posiada gumowe obudowy chroniące przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz czytelne ekrany LCD z podświetleniem.

źródło: www.hoegert.com

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl